منو
سبد خرید

درباره ما

زینیا استایل با پشتوانه مجتمع کارخانجات سبلان پارچه در زمینی به وسعت ۲۰ هکتار زیربنا که شامل بیش از ۴۰ واحد  تولیدی انواع پارچه و پوشاک زنجیره ای است و چرخه کامل تبدیل پنبه به نخ و نخ به انواع منسوجات و پارچه‌ها را دارد، متمرکز بر طراحی و تولید تمامی پوشاک آقایان، بانوان و کودکان می باشد. زینیا استایل با ارائه پوشاک اصیل و باکیفیت همگام با برند روز جهان با افتخار برترین برند ایرانی پوشاک می باشد.

تولید سالیانه بالغ بر 40 میلیون تکه انواع پوشاک که ۶۰ درصد آن صادرات به کشورهای برند پوش جهان و۴۰ درصد برای برند پوشان داخل ایران است و اشتغال دست کم شش تا ده هزار نفر در آن هدف‌گذاری شده است.
زینیا استایل طلوعی با شکوه از کیفیت، تنوع، رنگ، و نوآوری در پوشاک می‌باشد. زینیا استایل با طرح هایی نوین برای جوانان و شیک پوشان نه تنها یک برند پوشاک بلکه سبک زندگی منحصر به فردی را به تمام مردمان جهان می باشد.

از همان ابتدا، هدف نگین بی بدیل زینیا استایل ارائه پوشاکی با کارخانجات نساجی و پوشاک سبلان پارچه که نظیر آن در دنیا  از لحاظ کمپلکس و رعایت استاندارد واحدحاکم در کلیه مراحل تبدیل الیاف به نخ و نخ به پارچه و پارچه به پوشاک وجود ندارد.

زینیا استایل با ارائه محصولات با کیفیت بسیار بالا و طراحی به روز و منحصر بفرد، برای کلیه ملل جهان با سلیقه خاص برندشناسان و برندپوشان در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین برند های مطرح پوشاک در دنیا شناخته می شود.

تلفن: 33873571 045

آدرس: اردبیل، شهرک صنعتی شماره ٢، جنب فرودگاه بین‌المللی، نرسیده به میدان تلاش،فروشگاه سبلان پارچه، ساختمان مرکزی